Romeo, Julie a Tma


Romeo, Julie a Tma

Titre: Romeo, Julie a Tma
Avec: acteurs inconnus

Romeo, Julie a tma je tragická novela Jana Otčenáška, vydaná roku 1958, z prostředí okupace Československa za druhé světové války, konkrétně v období.

Romeo, Julie a tma has 1,378 ratings and 47 reviews. Mariella said: Myslím, že o tom, jak moc mám ráda tuto knihu, vypovídá fakt, že jsem ji letos protla. 4/10/2014 · Ahojky, dneska si dáme trochu té klasiky. Tato knížka mi zlomila srdce♥ Více na mém blogu: http://knihankov.

blogspot.

cz/ A nezapomeňte na Facebook. Kniha: Romeo, Julie a tma. Autor: Jan Otčenášek. Přidal(a): giggles. Jan Otčenášek – prozaik, scénárista, spisovatel. Místo: Praha (zahrada, komůrka. 8/3/2015 · Poklady z čtenářských deníků 15 1v8na@seznam.cz databáze knih: http://www.databazeknih.cz/uzivatele/1v8na-62664 Český-jazyk.cz – ČTENÁŘSKÝ DENÍK: Romeo, Julie a tma (4) (Jan Otčenášek) – Literární druh: próza Literární žánr: střední epika – povídka. Český-jazyk.cz – ČTENÁŘSKÝ DENÍK: Romeo, Julie a tma (7) (Jan Otčenášek) – Bibliografické údaje: Odeon, 1975, 142 stran Význam: ‘Otčenáškovo. Velice precizní postižení okupační atmosféry strachu, ovládající celou společnost. Hrdinkou je z transportu uprchlá židovská dívka, kterou mladičký.

Leave a Comment